Zwroty i wymiany

Informacje odnośnie zwrotów

Jeśli zdecydujecie się na zwrot towaru kupionego w sprytnylisek.com, to oczywiście możecie to zrobić bez podania przyczyny.  Zwrot możliwy jest w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Co zrobić, żeby otrzymać zwrot?

•pierwsza sprawa to wypełnienie formularza zwrotu towaru dostępnego tutaj.

•następnie wydrukowany, podpisany formularz dodajemy wraz z dokumentem zakupu (lub jego kopią) do zwracanego towaru.

•paczkę należy spakować i wysłać do nas na adres:

WYTWÓRNIA Izabela Mielczarska

Myszaki 36a

97-400 Bełchatów

bardzo ważne – prosimy nie wysyłać paczek za pobraniem ponieważ takie paczki nie są przyjmowane i będą odsyłane do nadawcy.

gdy otrzymamy zwracany towar, pieniądze wraz z z kosztami przesyłki zostaną przekazane na konto w ciągu 7 dni kalendarzowych. (uwaga: koszty przesyłki zwracane są tylko i wyłącznie w momencie, gdy zwracane są wszystkie zakupione produkty). Maksymalna kwota, która jest zwracana to najniższy dostępny koszt w sklepie sprytnylisek.com.

Mamy też do Was prośbę, według regulaminu nie ma obowiązku podawania przyczyny zwrotu, ale byłoby nam miło gdybyście wypełnili również to pole w formularzu. Dzięki temu, będziemy wiedzieli co jest nie tak i będziemy starali się jak najszybciej wyeliminować błędy. Z góry dziękujemy!

Informacje odnośnie wymian

Jeśli zamówiony produkt chcieliby Państwo wymienić, prosimy o odesłanie go do nas wraz z dowodem zakupu. Do paczki prosimy włożyć kartkę z informacją, na jaki towar oraz rozmiar będzie wymiana. Najlepiej jest skontaktować się z nami przed odesłaniem, w celu ustalenia czy na pewno posiadamy dany towar, na który chcecie Państwo wymienić ten wcześniej zamówiony. Na wymianę, tak jak w przypadku zwrotu macie Państwo 14 dni. Koszt odesłania towaru ponosi Klient, natomiast ponowna wysyłka jest realizowana na koszt nasz.